SERWIS

KONTAKT

HURT

SKLEP


Urządzenia kosmetyczne


Jesteś młodym przedsiębiorcą i otworzyłeś właśnie swój pierwszy salon kosmetyczny? A może już od wielu lat prowadzisz gabinet medycyny estetycznej lub pracujesz w szpitalu jako fizjoterapeuta czy masażysta? Wykonując swoją pracę na pewno wiesz, że jakość Twoich usług zależy w dużej mierze od sprzętu, z którego korzystasz, dlatego powinieneś wybierać urządzenia medyczne spełniające najwyższe standardy rynkowe. Wychodzimy naprzeciw Twoim wymaganiom oferując sprzęt medyczny i urządzenia kosmetyczne najlepszych producentów w Polsce. Firmy Cos Medico i Alphamed dokładają wszelkich starań, aby ich produkty gwarantowały najwyższą jakość wykonywanych usług. Przed wejściem na rynek każde urządzenie musi przejść rygorystyczne testy kontroli. Wszystko po to, aby oddać do użytku klientom najlepsze produkty. Nasze wyroby posiadają certyfikaty medyczne oraz patenty gwarantujące niezawodność. Tak, jak medycyna się rozwija, również nasi producenci idą z duchem czasu, wykorzystując najnowsze technologie przy produkcji swoich urządzeń.

Urządzenia medyczne

Postępowość widać chociażby w innowacyjnym interfejsie oraz w wykonaniu sprzętu z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Wszystkie komponenty, z których wykonano urządzenia medyczne produkowane są w Polsce, ponieważ nasi producenci cenią sobie nasz krajowy potencjał i solidność wykonania. Kolejną zaletą naszych wyrobów, gdzie widoczna jest innowacyjność są urządzenia kosmetyczne, które można obsługiwać za pomocą tabletu. Jest to jeszcze większa wygoda dla naszych klientów, ponieważ cały panel sterowania znajduje się w jednym miejscu. Wiele gabinetów kosmetycznych zaufało już naszej firmie, ponieważ każdy profesjonalista wie, że świadcząc usługi z zakresu pielęgnacji urody i zdrowia, do zabiegów nie wystarczą tylko kosmetyki. W dobie komputerów i postępu technicznego klient jest bardziej świadomy, a co za tym idzie, bardziej wymagający, jeśli chodzi o zabiegi. Właśnie dlatego gwarancją jego zadowolenia z pewnością będzie sprzęt kosmetyczny firmy Cos medico oraz Alphamed, który zapewni komfort pracy i najlepiej wykonaną usługę. Również wiele klinik i szpitali wykorzystuje w swojej działalności nasz sprzęt medyczny. W takich dziedzinach, jak fizjoterapia czy sztuki masażu bardzo ważna jest precyzja. Nasze urządzenia spełniają wszelkie wymagania rynkowe i są dostosowane do pracy, aby zapewniać komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Wszelkie badania nad skutecznością naszych produktów wykonywane są przez polskich specjalistów, ponieważ nasza firma współpracuje z najlepszymi uczelniami wyższymi w kraju. Dostępne produkty w naszej ofercie są oznaczone najlepszymi certyfikatami jakości na rynku, co przekłada się na niezawodność urządzeń i gwarancję skuteczności wykonywanych zabiegów.

Sprzęt i urządzenia dla medycyny i kosmetyki

O naszym profesjonalizmie przekonali się nie tylko polscy klienci. Mamy także wiele zamówień od różnych wiodących na rynku firm europejskich. Dlatego jeśli chcesz skutecznie pomóc swoim pacjentom w walce z cellulitem oraz zredukować komórki tłuszczowe za pomocą fali ultradźwiękowej znajdujące się w ich ciele, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej firmy! Cały sprzęt kosmetyczny jest naprawdę wysokiej jakości. Bezpiecznie i bezboleśnie pozwoli na wygładzenie oraz oczyszczenie skóry twoich klientów, a także na inne zabiegi związane z pielęgnacją twarzy i ciała. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas urządzeń, zachęcamy do odwiedzenia serwisu Urządzenia Medyczne. Zaufaj nam, a sprawimy, że Twoja firma będzie jeszcze bardziej profesjonalna, niż do tej pory!

Ta strona używa plików cookies.

Designe SKOM